ATGAL
|
THE ANGEL OF DEATH siaubo pabėgimo kambarys
THE ANGEL OF DEATH siaubo pabėgimo kambarys
THE ANGEL OF DEATH siaubo pabėgimo kambarys
THE ANGEL OF DEATH siaubo pabėgimo kambarys
THE ANGEL OF DEATH siaubo pabėgimo kambarys

THE ANGEL OF DEATH siaubo pabėgimo kambarys

10% nuolaida apsilankymui

Ar įveiksi savo baimę, ar ji įveiks tave? Baimė – viena stipriausių emocijų, todėl sakoma, kad kraują stingdantis THE ANGEL OF DEATH pabėgimo kambarys skirtas tik drąsiausiems iš drąsiausių.

Siužete atrasi daugybę motyvų iš realių istorinių įvykių, pakeitusių mūsų pasaulį amžiams.

THE ANGEL OF DEATH – siaubo persmelktas pabėgimo galvosūkis nuo 3 iki 5 (arba 6 pagal patobulintą scenarijų) žaidėjų, kurį pamiršti bus tikrai sunku (tačiau turbūt net nenorėsi to daryti).

Kaip pasinaudoti pasiūlymu?

 1. 1
  Spausk "PASIRINKTI LAIKĄ" ir užpildyk trumpą užklausos formą
 2. 2
  Gauk laiko patvirtinimą ir galutinę kainą
 3. 3
  Atsiskaitymo metu parodyk tau suteiktą QR kodą ir pasinaudok specialiu pasiūlymu

Kaina "Moizmo" nariams

Nuo
63
70
Iki*
108
120
*Galutinę kainą pateiksime tau po užklausos pateikimo

Maksimalus dalyvių skaičius

6

Pasiūlymas galioja

I-VII 13:00 - 24:00

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar reikalingas išankstinis mokėjimas?

Ne, šitai pramogai išankstinio mokėjimo nėra. Todėl iš karto drąsiai spausk mygtuką “Noriu pramogos” ir rezervuokis norimą laiką ir datą, o mes pasirūpinsime visais rezervacijos klausimais.

Ar gali žaisti 6 žaidėjai?

Pabėgimo kambario žaidimo komanda įprastai turi būti sudaryta iš 3-5 žaidėjų, tačiau yra patobulintas scenarijus, kuriame gali dalyvauti ir 6 žaidėjai. Už papildomą 6-ą žaidėją imamas 15-os eurų mokestis.

Ar yra amžiaus cenzas?

Į pabėgimo kambarį rekomenduojama eiti asmenims nuo 18 metų. Tačiau, turint lydintį pilnametį asmenį, leidžiama žaisti ir 15-17 metų asmenims.

Kiek laiko vyksta žaidimas?

Žaidimo tikslas išspręsti visas užduotis ir pabėgti per 1 valandą.

Kaip man tinkamai apsirengti pabėgimo kambariui?

Rekomenduojame apsirengti patogiam judėjimui ir nesipuošt kaip į Marytės gimtadienį.

Ar reikia papildomai kažką daryti po rezervacijos?

Daryti daugiau nieko nereikės, mūsų pramogų specialistas su tavim susieks tam, kad patvirtinti tavo rezervaciją.

Ar turiu atvykti iš anksto?

Pageidautina atvykti 5-10 minučių anksčiau.

Ar bus labai baisu?

Bus baisiau nei jūs įsivaizduojate.

Klientų atsiliepimai

Sabina

Šis pabėgimo kambarys turėtų tapti atspirties tašku visiems kitiems būsimiems pabėgimo kambariams, kurie bus atidaromi Lietuvoje, kadangi tie, kurie gyvavo iki jo atsiradimo, tiesiog išblunka jo fone. “The angel of death” pabėgimo kambarys suteikia pilną paletę tų emocijų, kurias siekiama patirti renkantis siaubo pabėgimo kambarį ir labai svarbu, kad toms emocijoms priduoda aštrumo įdomūs, bet įveikiami galvosūkiai, kuriuos reikia išspręsti, norint eiti toliau. Na ir atskirai norėtųsi pabrėžti įdomią pabėgimo kambario tematiką, kurios dėka vyksta lankytojų sąlytis su istorija, kas taip pat yra labai vertintina! Taigi, didelis ačiū organizatoriams ir tikiuosi ateityje turėti galimybę apsilankyti kituose jų pabėgimo kambariuose! 🔥😎

Faustas

Retas atvejis, kai geri galvosūkiai ir siaubo atmosfera egzistuoja vienoje vietoje. Čia jūsų laukia originalios bei įdomios loginės užduotys, puikiai parengtas nestandartinis scenarijus ir žinoma – visą kelią lydintis nejaukumo ir nesaugumo jausmas. Šią vietą rekomenduoju aplankyti tiems, kas ieško gero bei subtiliai baisaus galvosūkių kambario. Visgi norėdami patirti tik kalną baimės ir adrenalino, siūlyčiau paieškoti kitos pramogos, nes šis kambarys nesiekia pasunkinti jūsų prabangių kelnių, nors išsigąsti tikrai yra kur:) Trumpai tariant, ši vieta yra puikus pasirinkimas net ir bailesniems, tačiau iššūkius mėgstantiems žmonėms. Rekomenduoju!

Konstantin

Trūksta adrenalino? Tada jums būtina apsilankyti būtent čia. Emocijų užteks savaitei į priekį. Puikus kolektyvas, įspūdinga atmosferą ir didelis kiekis adrenalino!!!

Samanta

Begalo idomu! Užduotis nenuspėjamos, ko tikėtis nežinai, o tas ir perduoda visa idomuma!! Kolektyvas nuostabus, suteikia visa informacija, jeigu reikia - padeda! Labai labai rekomenduoju! Butinai apsilankykit!!❤️❤️❤️

Agnė

Personalas superinis. Pabėgimo kambarių nei per daug, nei per mažai. Labai gerai viskas sudėliota ir labai "gražiai" pateiktas siaubas. Nėra taip, kad būtų per daug ir neskanu. Ačiū už gerą laiką! Rekomenduoju visiems apsilankyti!

Kaip pasinaudoti pasiūlymu?

 1. 1
  Spausk "PASIRINKTI LAIKĄ" ir užpildyk trumpą užklausos formą
 2. 2
  Gauk laiko patvirtinimą ir galutinę kainą
 3. 3
  Atsiskaitymo metu parodyk tau suteiktą QR kodą ir pasinaudok specialiu pasiūlymu

Kiti laisvalaikio pasiūlymai

2022 - ∞ © Moizmo