Moizmo“ slapukų politika

UAB “Moizmo“ (toliau – Bendrovė) naudoja slapukus savo interneto svetainėje moizmo.com ir mobiliojoje aplikacijoje. Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kuriuos Jūsų naudojamo įrenginio (kompiuterio, telefono ar planšetės) naršyklė priima iš interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos ir išsaugo Jūsų įrenginyje. Slapukai nėra virusai ir nesukelia jokios žalos Jūsų kompiuteriui ar įrenginiui. Slapukai leidžia interneto svetainei ir mobiliajai aplikacijai prisiminti informaciją apie Jūsų naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus, kad galėtumėte naudotis visomis interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos galimybėmis. Taip pat slapukai leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėje ir mobiliojoje aplikacijoje dažnumą ir rinkti bendrą statistinę informaciją apie interneto svetainės ir mobiliosios aplikacijos lankytojų skaičių. Jie padeda mums užtikrinti mūsų interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos veikimą, funkcionalumą, suteikti Jums Bendrovės paslaugas, rinkti analitinę ir statistinę naršymo informaciją, individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir rinkodarą.

Slapukai yra suskirstyti į kategorijas pagal jų pobūdį ir tikslus: veiklos, analitiniai ir tiksliniai (komerciniai) slapukai.

Svetainėje ir mobiliojoje aplikacijoje naudojami slapukai:

Veiklos slapukai - Veiklos slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės ir/ar mobiliosios aplikacijos veikimą, funkcionalumą, padeda suteikti Bendrovės paslaugas.

Analitiniai slapukai - Analitinių slapukų pagalba renkame statistinę informaciją apie tai, kaip klientai naudojasi Bendrovės interneto svetaine, mobiliąja aplikacija, Bendrovės paslaugomis.

Tiksliniai (komerciniai) slapukai - Tikslinius (komerciniai) slapukus naudojame siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį, personalizuoti Bendrovės turinį ir rinkodaros pasiūlymus, remiantis Jūsų naršymo Bendrovės interneto svetainėje ir/ar mobiliojoje aplikacijoje istorija.

Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nustatymus, rekomenduojame susipažinti su jos naudojimo žinynu.

Jei nenorite, kad slapukai rinktų informaciją, naršyklės nustatymuose atsisakykite slapukų naudojimo. Tačiau tokiais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete greitį, apriboti tam tikrų interneto svetainės ar mobiliosios aplikacijos funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie interneto svetainės.

Taip pat informuojame, kad interneto svetainėje yra nuorodų į kitų įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Atkreipiame dėmesį, kad mes nesame atsakingi už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei iš Bendrovės svetainės pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo ir / ar slapukų politikomis.

Bendrovė gali šią slapukų politiką keisti ar atnaujinti. Mes informuosime interneto svetainės lankytojus apie atnaujinimus, svetainėje patalpindami naują slapukų politikos versiją. Dėl šios priežasties rekomenduojame Jums periodiškai apsilankyti svetainėje, kurioje visada rasite naujausią slapukų politikos versiją. Jeigu turite klausimų, susijusių su šia slapukų politika, maloniai prašome kreiptis į mus el. paštu [email protected].

2022 - ∞ © Moizmo