ATGAL
|
Insight Out pabėgimo kambarys „Poltergeistas“
Insight Out pabėgimo kambarys „Poltergeistas“
Insight Out pabėgimo kambarys „Poltergeistas“
Insight Out pabėgimo kambarys „Poltergeistas“
Insight Out pabėgimo kambarys „Poltergeistas“

Insight Out pabėgimo kambarys „Poltergeistas“

20% nuolaida apsilankymui

Tavo komanda – aukščiausios klasės paranormalių reiškinių specialistai ir vaiduoklių medžiotojai. Stebint paranormalius reiškinius visame pasaulyje, dėmesį patraukė vienas paslaptingas piktosios dvasios apsėstas namas. Jūsų užduotis – nuraminti mirštančią šio namo dvasią. Komanda tam turi ir išteklių, ir užtektinai patirties. Yra tik vienas „bet“: namas, kuriame yra dvasia, atsiranda bet kur, bet kada, ir tik vienai valandai.

Ar tavo komanda sugebės sutramdyti dvasią ir pasprukti iš namo, kol jis neišnyko? O gal apsėstasis namas, pradingdamas nežinioje, kartu pasiglemš ir jus?

*Tinka suagusiems ir vaikams nuo 16-os metų su tėvų priežiūra

Kaip pasinaudoti pasiūlymu?

 1. 1
  Spausk "PASIRINKTI LAIKĄ" ir užpildyk trumpą užklausos formą
 2. 2
  Gauk laiko patvirtinimą ir galutinę kainą
 3. 3
  Atsiskaitymo metu parodyk tau suteiktą QR kodą ir pasinaudok specialiu pasiūlymu

Kaina "Moizmo" nariams

Nuo
48
60
Iki*
56
70
*Galutinę kainą pateiksime tau po užklausos pateikimo

Maksimalus dalyvių skaičius

5

Pasiūlymas galioja

II - V 13:30 - 22:00
VI 12:00 - 22:00
VII 12:00 - 18:00

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl verta rinktis pabėgimo kambarį kaip pramogą?

Kuo pabėgimo kambariai yra tokie patrauklūs ir linksmi? Paimkite, pavyzdžiui, Poltergeist – pabėgimo kambarį, kuriame jūs ir jūsų komanda turite nuraminti mirštančią dvasią vaiduokliškame name. Įspūdinga patirtis sprendžiant galvosūkius ir kartu atskleidžiant paslaptis yra išties jaudinantis nuotykis. Patirkite pabėgimo kambarių jaudulį naudodamiesi unikaliais ir įdomiais mūsų platformos pasiūlymais, ir patys atraskite, kodėl jie tapo mylima ir populiaria pramogų forma.

Ar yra amžiaus cenzas?

Amžius 18+ (16+ su suaugusiais).

Ar yra papildomi apribojimai?

Nėštumas, širdies ir psichikos ligos, apsvaigimas nuo alkoholio ar narkotinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Kiek laiko mes turime?

Tavo komandai bus skirta 60 minučių, jog išspręstumėte visus galvosūkius, atliktumėte visas užduotis bei pabėgtumėte iš kambario.

Ar reikia kažkaip pasiruošti galvosukių kambario žaidimui?

Atsakymas - ne! Nereikia jokių specialių įgūdžių, žinių ar mokymo, jog galėtumėte dalyvauti šiame žaidime. Žaidimui reikės tik loginio mąstymo, dėmesingumo, komandinio darbo ir geros nuotaikos!

Kiek žmonių gali sudaryti komanda?

Pabėgimo kambariai yra pritaikyti 2-4 asmenų komandoms. Jei Jūsų komandą sudaro 5 žmonės, už penktąjį asmenį yra imamas papildomas 10 eurų mokestis. Jei Jūsų grupę sudaro daugiau nei 5 asmenys, mes rekomenduojame pasidalinti į 2 komandas ir užsirezervuoti du skirtingus pabėgimo kambarius tuo pačiu metu.

Ar reikalingas išankstinis mokėjimas?

Ne, šitai pramogai išankstinio mokėjimo nėra. Todėl iš karto drąsiai spausk mygtuką “Noriu pramogos” ir rezervuokis norimą laiką ir datą, o mes pasirūpinsime visais rezervacijos klausimais.

Ar reikia papildomai kažką daryti po rezervacijos?

Daryti daugiau nieko nereikės, mūsų pramogų specialistas su tavim susieks tam, kad patvirtinti tavo rezervaciją.

Klientų atsiliepimai

Greta

Mėgstantiems siaubo žanrą tikrai rekomenduoju Poltergeisto kambarį, nes puikiai atitiko tematiką, yra gerai ir įdomiai parengtas ir paliko tik pačias geriausias emocijas!

Vincentas

Labai ačiū Insigh Out už tobulai praleistą laiką. Pasijutome kaip geriausi italų plėšikai. Nuostabios dekoracijos, efektai ir mechanizmai. Tikrai rekomenduoju šią pramogą visiems nebijantiems šiek tiek pasukti galvą. Dar kartą ačiū.

Indrė

👻 ,, Poltergeisto" kambaryje atmosfera, garsai ir kiti efektai stingde kraują, tačiau buvo be galo įdomu ieškoti užuominų ir įveikti visas užduotis! Išėjome pasikrove geru emociju 👌🤪 Personalas taip pat superinis ✌️ Rekomenduoju! 💎 🕯️🔑

Lukas

Tiesiog puikūs pabėgimo kambariai! paliko didžiulį įspudį😱 Teko žaisti visus kambarius.🤗 Vos tik įžengus ,pasitinka labai puikūs darbuotojai,o aplinka labai jauki ir maloni. ❤ Visi kambariai pranoko mano lūkesčius! "Poltergeistas" spinduliavo šiurpumą ir jaučiausi lyg siaubo filme. Tačiau "lenktynės su laiku" buvo pilnos įspudžių ir stebino efektų gausa,o "Itališkas apiplėšimas" priverte pasijausti tikru vagimi ir pastebėti net menkiausias užuomenas,kurios atvėrė daugiau nei tikėjausi. Tiesiog puikūs kambariai ir rekomenduoju išbandyti!

Anželika

Puikiai praleidom laika. 👍😎 100% rekomenduojam. Puikus kambarys ir draugiskas personalas. Grysim dar, isbandyt kita kambari 🤪😁 iki pasimatymo 😊

Kaip pasinaudoti pasiūlymu?

 1. 1
  Spausk "PASIRINKTI LAIKĄ" ir užpildyk trumpą užklausos formą
 2. 2
  Gauk laiko patvirtinimą ir galutinę kainą
 3. 3
  Atsiskaitymo metu parodyk tau suteiktą QR kodą ir pasinaudok specialiu pasiūlymu

Kiti laisvalaikio pasiūlymai

2022 - ∞ © Moizmo