ATGAL
|
Way Out pabėgimo kambarys "Senovės šventykla"
Way Out pabėgimo kambarys "Senovės šventykla"
Way Out pabėgimo kambarys "Senovės šventykla"
Way Out pabėgimo kambarys "Senovės šventykla"

Way Out pabėgimo kambarys "Senovės šventykla"

10% nuolaida apsilankymui

Sveikas atvykęs, lobių ieškotojau! Ar kada nors svajojai leistis į jaudinantį nuotykį, kuriame galėsi išbandyti savo įgūdžius ir atskleisti užslėptas paslaptis? Neieškok toliau, nes mes turime tau puikią patirtį – pabėgimo kambario nuotykį, nepanašų į jokį kitą.

Įsivaizduok: tu ir tavo komanda siekiate įsiveržti į senovinę šventyklą, esančią giliai džiunglių širdyje. Šventykla buvo apleista šimtmetį, tačiau sakoma, kad joje saugomas lobis, kurio net neįsivaizduoji. Eidami link įėjimo pajusite, kaip viduje kyla jaudulys. Tai jūsų galimybė tapti tikruoju Indiana Džounsu.

Tačiau perspėjame – šventykla pilna pavojų ir spąstų tiems, kurie nepasirengę. Turėsi panaudoti visus savo pojūčius ir įgūdžius, kad naršytumėte šventykloje ir išvengtum tų, kurie atėjo prieš jus klaidų. Tai tikras tavo intelekto, kūrybiškumo ir išradingumo išbandymas.

Kartu su komanda, keliaudami per šventyklą būsite perkelti į kitą laiką ir vietą. Ant odos pajusite vėsų, drėgną orą, išgirsite žingsnių garsą, aidintį nuo akmeninių sienų, pamatysite įmantrius raižinius ir simbolius, puošiančius šventyklą. Būsite visiškai panirę į patirtį ir pamiršite, kad esate pabėgimo kambaryje.

Taigi ko tu lauki? Užsisakyk savo nuotykius dabar ir patirk viso gyvenimo jaudulį. Tačiau paskubėk – vietos greitai pildosi, ir tu nenori praleisti šios vieną kartą gyvenime pasitaikančios galimybės. Atsimink, lobis tavęs laukia, bet laikas bėga.

Kaip pasinaudoti pasiūlymu?

 1. 1
  Spausk "PASIRINKTI LAIKĄ" ir užpildyk trumpą užklausos formą
 2. 2
  Gauk laiko patvirtinimą ir galutinę kainą
 3. 3
  Atsiskaitymo metu parodyk tau suteiktą QR kodą ir pasinaudok specialiu pasiūlymu

Kaina "Moizmo" nariams

Nuo
43.20
48
Iki*
86.40
96
*Galutinę kainą pateiksime tau po užklausos pateikimo

Maksimalus dalyvių skaičius

8

Pasiūlymas galioja

I - V 12:00 - 22:00
VI - VII 10:00 - 22:00

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl verta rinktis pabėgimo kambarį kaip pramogą?

Pabėgimo kambariai yra puikus pasirinkimas laisvalaikiui leisti, nes jie siūlo unikalią ir įdomią patirtį, kuri meta iššūkį jūsų problemų sprendimo įgūdžiams ir smagiai užmezga ryšį su draugais ir šeima. Šie žaidimai paprastai apima jaudinantį siužetą ir įtraukiančią atmosferą, kur turite išspręsti galvosūkius ir atrasti užuominų, kad pabėgtumėte prieš pasibaigiant laikui. Jie suteikia galimybę atsijungti nuo technologijų ir iš tikrųjų bendrauti su kitais puikiai leidžiant laiką. Pabėgimo kambariai yra įsimintina ir jaudinanti veikla, kurią kiekvienas turėtų bent kartą išbandyti!

Kiek laiko mes turime?

Tavo komandai bus skirta 60 minučių, jog išspręstumėte visus galvosūkius, atliktumėte visas užduotis bei pabėgtumėte iš kambario.

Ar reikia kažkaip pasiruošti galvosukių kambario žaidimui?

Atsakymas - ne! Nereikia jokių specialių įgūdžių, žinių ar mokymo, jog galėtum dalyvauti šiame žaidime. Žaidimui reikės tik loginio mąstymo, dėmesingumo, komandinio darbo ir geros nuotaikos!

Kiek žmonių gali sudaryti komanda?

Ši pramoga skirta 2-6 asmenims. Šie skaičiai yra rekomenduotino pobūdžio. Gali vienu metu žaisti ir daugiau žmonių, tačiau tada tampa sunkiau sekti žaidimo eigą. Standartinė kaina 2-4 asmenų komandai 48€. Papildomas žmogus 12€.

Ar reikalingas išankstinis mokėjimas?

Ne, šitai pramogai išankstinio mokėjimo nėra. Todėl iš karto drąsiai spausk mygtuką “Noriu pramogos” ir rezervuokis norimą laiką ir datą, o mes pasirūpinsime visais rezervacijos klausimais.

Ar reikia papildomai kažką daryti po rezervacijos?

Daryti daugiau nieko nereikės, mūsų pramogų specialistas su tavim susieks tam, kad patvirtinti tavo rezervaciją.

Klientų atsiliepimai

Edita

Labai įdomios užduotys, o svarbiausia puikiai praleistas laikas šventykloje! Tikrai verta išbandyti ir net yra galimybė jų dovanų kuponą bičiuliams dovanoti! 🤩

Julija

Labai rekomenduoju!!! Tikrai įdomūs ir užduotys parinktos labai gerai 👌

Ugnė

Labai įdomūs pabėgimo kambariai, rekomenduoju 🙂

Loreta

Kas mėgsta pajungti smegenėles tai turėtų patikti nes užduotys įdomios ir nenuobodžios. rekomenduoju beje komplimentas savininkams- kambariai įrengti tvarkingai švariai ir skoningai.

Edita

Labai įdomios užduotys, o svarbiausia puikiai praleistas laikas šventykloje! Tikrai verta išbandyti ir net yra galimybė jų dovanų kuponą bičiuliams dovanoti! 🤩 Iki susitikimo kitame Jūsų kambaryje! 🤓🤓🤓

Kaip pasinaudoti pasiūlymu?

 1. 1
  Spausk "PASIRINKTI LAIKĄ" ir užpildyk trumpą užklausos formą
 2. 2
  Gauk laiko patvirtinimą ir galutinę kainą
 3. 3
  Atsiskaitymo metu parodyk tau suteiktą QR kodą ir pasinaudok specialiu pasiūlymu

Kiti laisvalaikio pasiūlymai

2022 - ∞ © Moizmo