ATGAL
|
Way Out pabėgimo kambarys "Slapta Laboratorija"
Way Out pabėgimo kambarys "Slapta Laboratorija"
Way Out pabėgimo kambarys "Slapta Laboratorija"
Way Out pabėgimo kambarys "Slapta Laboratorija"

Way Out pabėgimo kambarys "Slapta Laboratorija"

10% nuolaida apsilankymui

Leiskis į jaudinantį nuotykį, kad išvengti katastrofiškos nelaimės. Tu ir tavo elitinių detektyvų komanda turite įsilaužti į slaptą laboratoriją ir atgauti gyvybiškai svarbius genų mutacijų tyrimus, kol jie nepateks į netinkamas rankas. Žmonijos likimas yra jūsų rankose!

Tačiau saugokis, apsaugos sistema suveikė ir laikas bėga. Turi panaudoti savo intelektą ir greitą mąstymą, kad rastum išeitį iš laboratorijos ir netaptum kita eksperimentų auka.

Kai įeisi į laboratoriją, pajusi, kaip kyla adrenalinas. Oras yra praskverbtas laukimo, o silpnas mašinų ūžesys padidina įtampą. Beveik girdi salėse aidinčius daktaro Franklino žingsnius.

Su kiekviena sekunde statymai didėja. Turite dirbti kartu kaip komanda, pasitelkdami visus pojūčius, kad atskleistumėte įkalčius ir spręstumėte galvosūkius. Nuo jūsų sėkmės priklauso žmonijos likimas.

Taigi ko tu lauki? Užsisakyk dabar ir patirk jaudulį būdamas tikro gyvenimo detektyvu. Laikas tiksi, o pasaulis laukia tavo spręndimo. Ar priimsi iššūkį ir išgelbėsi dieną?

Kaip pasinaudoti pasiūlymu?

 1. 1
  Spausk "PASIRINKTI LAIKĄ" ir užpildyk trumpą užklausos formą
 2. 2
  Gauk laiko patvirtinimą ir galutinę kainą
 3. 3
  Atsiskaitymo metu parodyk tau suteiktą QR kodą ir pasinaudok specialiu pasiūlymu

Kaina "Moizmo" nariams

Nuo
43.20
48
Iki*
86.40
96
*Galutinę kainą pateiksime tau po užklausos pateikimo

Maksimalus dalyvių skaičius

8

Pasiūlymas galioja

I - V 12:00 - 22:00
VI - VII 10:00 - 22:00

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl verta rinktis pabėgimo kambarį kaip pramogą?

Pabėgimo kambariai yra puikus pasirinkimas laisvalaikiui leisti, nes jie siūlo unikalią ir įdomią patirtį, kuri meta iššūkį jūsų problemų sprendimo įgūdžiams ir smagiai užmezga ryšį su draugais ir šeima. Šie žaidimai paprastai apima jaudinantį siužetą ir įtraukiančią atmosferą, kur turite išspręsti galvosūkius ir atrasti užuominų, kad pabėgtumėte prieš pasibaigiant laikui. Jie suteikia galimybę atsijungti nuo technologijų ir iš tikrųjų bendrauti su kitais puikiai leidžiant laiką. Pabėgimo kambariai yra įsimintina ir jaudinanti veikla, kurią kiekvienas turėtų bent kartą išbandyti!

Kiek laiko mes turime?

Tavo komandai bus skirta 60 minučių, jog išspręstumėte visus galvosūkius, atliktumėte visas užduotis bei pabėgtumėte iš kambario.

Ar reikia kažkaip pasiruošti galvosukių kambario žaidimui?

Atsakymas - ne! Nereikia jokių specialių įgūdžių, žinių ar mokymo, jog galėtum dalyvauti šiame žaidime. Žaidimui reikės tik loginio mąstymo, dėmesingumo, komandinio darbo ir geros nuotaikos!

Kiek žmonių gali sudaryti komanda?

Ši pramoga skirta 2-6 asmenims. Šie skaičiai yra rekomenduotino pobūdžio. Gali vienu metu žaisti ir daugiau žmonių, tačiau tada tampa sunkiau sekti žaidimo eigą. Standartinė kaina 2-4 asmenų komandai 48€. Papildomas žmogus 12€.

Ar reikalingas išankstinis mokėjimas?

Ne, šitai pramogai išankstinio mokėjimo nėra. Todėl iš karto drąsiai spausk mygtuką “Noriu pramogos” ir rezervuokis norimą laiką ir datą, o mes pasirūpinsime visais rezervacijos klausimais.

Ar reikia papildomai kažką daryti po rezervacijos?

Daryti daugiau nieko nereikės, mūsų pramogų specialistas su tavim susieks tam, kad patvirtinti tavo rezervaciją.

Klientų atsiliepimai

Kristina

Tikrai patiko! Įdomios užduotys, laboratorijos kambarys atrodo sunkesnis, bet įveikiamas :) Rekomenduoju!

Edita

Labai įdomios užduotys, o svarbiausia puikiai praleistas laikas šventykloje! Tikrai verta išbandyti ir net yra galimybė jų dovanų kuponą bičiuliams dovanoti! 🤩

Julija

Labai rekomenduoju!!! Tikrai įdomūs ir užduotys parinktos labai gerai 👌

Ugnė

Labai įdomūs pabėgimo kambariai, rekomenduoju 🙂

Loreta

Kas mėgsta pajungti smegenėles tai turėtų patikti nes užduotys įdomios ir nenuobodžios. rekomenduoju beje komplimentas savininkams- kambariai įrengti tvarkingai švariai ir skoningai.

Kaip pasinaudoti pasiūlymu?

 1. 1
  Spausk "PASIRINKTI LAIKĄ" ir užpildyk trumpą užklausos formą
 2. 2
  Gauk laiko patvirtinimą ir galutinę kainą
 3. 3
  Atsiskaitymo metu parodyk tau suteiktą QR kodą ir pasinaudok specialiu pasiūlymu

Kiti laisvalaikio pasiūlymai

2022 - ∞ © Moizmo